אודות

 

קיטשנס - רשת המטבחים הייחודית הפכה למותג מוביל ולמקום לצרכן המעוניין לבנות מטבח חדש או לשפץ את הקיים בלי להתפשר על אף פרמטר.

 

 

בקיטשנס תמצאו:

התאמה אישית וגמישות תיכנונית– צוות מקצועי ומנוסה ילווה את הלקוח לאורך הדרך, בסבלנות, בהבנה ובהתאמה לצרכים האישיים שלו, משלבי העיצוב ועד לתוצאה המושלמת לשביעות רצון הלקוח.

 

עיצוב, יופי ועדכניות – כל דמיון יהפוך למציאות! כל מה שתאהבו, תקבלו!

 

כל לקוח מלך – את זה הלקוחות מרגישים מהרגע שנכנסו לאולם התצוגה ועד לשהות בפועל בממלכה הפרטית בלב הבית.

 

איכות – אנו משקיעים מעקב אחר ההתפתחויות החדשות בתחום, תוך שימת דגש על שימוש בחומרים האיכותיים ורמה הגבוהה ביותר הקיימת.

 

אחריות 10אנו היחידים המעניקים שנות אחריות מלאה בכתב.

גב’ מ. גולדשטיין - מנהלת הרשת, זיהתה את הצורך ההולך וגובר של הציבור בחברה יציבה שתרכז את כל הנצרך בשביל לבנות מטבח חדש מא’ ועד ת’ תחת קורת גג אחת. עד לפני שנים ספורות בניית מטבח דרשה מהלקוח התרוצצויות בין מעצב הפנים לנגר הפרטי, משם לחנות הקרמיקה לבחירת חיפויים, ריצוף ושיש, עבור דרך בחירת הכלים הסניטריים וכמובן תיאום בין כל בעלי המקצוע על מועד הגעתם בסנכרון מלא. גם לאחר סיום העבודה, תחום האחריות ונתינת השירות על המטבח לאחר זמן היה מתגלגל בין כל הגורמים השונים והלקוח מצא עצמו נופל בין הכסאות.

 

קיטשנס חתומה על מהפך של ממש בתחום המטבחים – מהיום, ביקור ממוקד באולם התצוגה המרהיב של קיטשנס ובחירה של כל הפרטים הגדולים והקטנים ירכיב את המטבח שלך, הצוות המקצועי של קיטשנס יחד עם הלקוח מתאים לכם מטבח מושלם בדגש על נוחות, פרקטיות ועדכניות, מגוון פתרונות אחסון וניצול אופטימלי של כל סנטימטר בחלל.

 

מאות הלקוחות המרוצים מכל רחבי הארץ שבחרו בקיטשנס הם העדות הטובה ביותר מהשטח עצמו. לקוחות אלו נהנים כבר שנים רבות מכל רגע של שהות ושימוש במטבח מושלם, מעיצוב חדיש ועדכני ומהשירות המפורסם של קיטשנס.

  

בברכה. מרים גולדשטיין- מנכ”ל.​

בינה נט תקשורת ומחשבים
הפריון 4 אזור תעשייה צפוני  אשדוד
נייד: 050-349-777-5 פקס:153-50-349-777-5
דוא"ל:binaa.net@gmail.com

קיטשנס, עיצוב וייצור מטבחים    |    טלפון :02-6243773    |    פקס: 02-6253773    |    מייל: kitchens.gold@gmail.com    |    כתובת: נהר הירדן 10 רמת בית שמש  /  ירמיהו 56 גני גאולה ירושלים

קיטשנס, עיצוב וייצור מטבחים

טלפון :02-6243773

פקס: 02-6253773

מייל: itchens.gold@gmail.com

כתובת: נהר הירדן 10 רמת בית שמש

ירמיהו 56 גני גאולה ירושלים