לפרטים נוספים

נופי הרואה

בימים אילו נבנית ברמת בית שמש שכונה חדשה, שכונת המשקפיים – רמת הרואה. בשכונת המשקפיים צפוי בעתיד הקרוב שיווק של קרוב ל400. ובעתיד עוד כ200 יחידות נוספות.

שכונת המשקפיים – רמת הרואה משווקת יחד עם ישיבת לב התורה, ישיבת "לב התורה" היתה היוזמת האחראית העיקרית להצלחה של שכונת רמת שילה ברמת בית שמש.  הישבה – דתית לאומית תורנית כשמטרתה להקים עוד שכונה כדוגמת רמת שילה ברמת בית שמש. בשיתוף פעולה עם יגאל נכסים ישיבת לב התורה שמה לעצמה מטרה לבנות שכונה נוספת לציבור הדתי לאומי תורני כשבמרכזה ישיבה כך שתיצור אוירה תורנית ומקום של חינוך לאהבת עם ישראל וארץ ישראל. בעזרת הישבה כבר שווקו למעלה מ50 דירות בשכונה . המשפחות הנם עולים חדשים ותושבים וותיקים המעוניינים לגור זה לצד זה כדוגמת השכונה המשגשגת רמת שילה.

משרד יגאל נכסים וישיבת לב התורה כבר שיווקו יחד את שיווקם של קבוצות הרכישה של “נופי עדן” המונה 30 דו משפחתיים ודופלקסים בשכונת המשקפיים – רמת הרואה. הניסיון הרב של יגאל נכסים שאחראי באופן עצמאי לשיווקם אלפי יחידות ברמת בית שמש, ועכשיו בכוחות משותפים יחד עם  ישיבת לב התורה הם ערבות להצלחה ושגשוג

 הפרויקטים המוצעים למכירה בבלעדיות ע”י המשרד הם – “מצפה כרמים” 90 דירות ודופלקסים מפוארים, ההולך ונבנה ע”י חברת חזון את גלילי. בקרוב ייחל שיווקם של פרויקטים נוספים כמו זו של חברת “מרומי מודיעין” .

שכונת רמת הרואה – משקפיים היא אחת השכונות היפות ביותר באזור בית שמש. היא נהנית מפארקים רבים, מגרשי ספורט, מתנ"ס, ומבני ציבור. השכונה נמצאת למרגלות הרי יהודה , ומשקיפה לנוף המרהיב של הרי ירושלים וגוש עציון.

 לקבלת מידע נוסף על קניית בית חדש או להצטרף לקבוצת רכישה. צרו עמנו קשר 

 

 

 

 

לפרטים נוספים

גרין אבניו

פרוייקט יוקרה ברמת בית שמש ג'

 

 

רמת נריה

פרוייקט יוקרה ברמת בית שמש ב'

נוף ההר

נוף ההר – מגורי בוטיק מול הנוף, ברמת בית שמש א'

 

 

 

לגור ברמה.

פרוקט יוקרה ברמת בית שמש א'
 

פרוייקטים

בינה נט תקשורת ומחשבים
הפריון 4 אזור תעשייה צפוני  אשדוד
נייד: 050-349-777-5 פקס:153-50-349-777-5
דוא"ל:binaa.net@gmail.com

קיטשנס, עיצוב וייצור מטבחים    |    טלפון :02-6243773    |    פקס: 02-6253773    |    מייל: kitchens.gold@gmail.com    |    כתובת: נהר הירדן 10 רמת בית שמש  /  ירמיהו 56 גני גאולה ירושלים

קיטשנס, עיצוב וייצור מטבחים

טלפון :02-6243773

פקס: 02-6253773

מייל: itchens.gold@gmail.com

כתובת: נהר הירדן 10 רמת בית שמש

ירמיהו 56 גני גאולה ירושלים